Observator » Ştiri sociale » Copil abandonat in primarie

Copil abandonat in primarie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.04.2010, 19:57 | Modificat la 23.06.2018, 15:40

O fetita de noua ani traieste o trauma cumplita. Tatal ei a abandonat-o in holul primariei sectorului 4 din Bucuresti. Functionarii au ramas cu gura cascata, cand l-au vazut pe barbat cum alearga sa scape de propria fiica. Avem imaginile de pe camera de supraveghere, dar si marturia mamei fetei din Spania, care a aflat de la noi ca fostul sot i-a abandonat copilul.

O fetita de noua ani traieste o trauma cumplita. Tatal ei a abandonat-o in holul primariei sectorului 4 din Bucuresti. Functionarii au ramas cu gura cascata, cand l-au vazut pe barbat cum alearga sa scape de propria fiica. Avem imaginile de pe camera de supraveghere, dar si marturia mamei fetei din Spania, care a aflat de la noi ca fostul sot i-a abandonat copilul.