Observator » Ştiri sociale » De la serviciu, la spital

De la serviciu, la spital

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.01.2010, 16:37 | Modificat la 31.03.2019, 11:20

17 femei s-au intoxicat cu monoxid de carbon la fabrica de incaltaminte la care lucreaza. Angajatele au inceput sa se simta rau din cauza aerotermei pe gaz, la care se incalzeau si au fost duse de urgenta la spital.

17 femei s-au intoxicat cu monoxid de carbon la fabrica de incaltaminte la care lucreaza. Angajatele au inceput sa se simta rau din cauza aerotermei pe gaz, la care se incalzeau si au fost duse de urgenta la spital.