Observator » Ştiri sociale » Delfinii din Constanta au trecut la dieta

Delfinii din Constanta au trecut la dieta

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.10.2011, 13:32 | Modificat la 22.04.2020, 20:20

Delfinii din Constanta au trecut la dieta. Una echilibrata.probleme cu greutatea. Unul este prea gras, iar ceilalti doi, prea slabi. Sunt primele nereguli semnalate de antrenoarea care a venit tocmai din California pentru a-i pune la punct pentru sezonul urmator.

Delfinii din Constanta au trecut la dieta. Una echilibrata.probleme cu greutatea. Unul este prea gras, iar ceilalti doi, prea slabi. Sunt primele nereguli semnalate de antrenoarea care a venit tocmai din California pentru a-i pune la punct pentru sezonul urmator.