Observator » Ştiri sociale » Descoperire macabră în judeţul Argeş

Descoperire macabră în judeţul Argeş

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.11.2016, 13:15 | Modificat la 26.11.2016, 14:55

Descoperire macabră în judeţul Argeş! Câţiva muncitori care lucrau la canalizarea dintr-un sat au găsit oase şi cranii umane în groapa în care săpau. Primarul a anunţat imediat poliţia, iar lucrările au fost continuate, până la urmă, de o echipă de criminalişti.

Descoperire macabră în judeţul Argeş! Câţiva muncitori care lucrau la canalizarea dintr-un sat au găsit oase şi cranii umane în groapa în care săpau. Primarul a anunţat imediat poliţia, iar lucrările au fost continuate, până la urmă, de o echipă de criminalişti.