Observator » Ştiri sociale » Doi oameni au fost împușcați de un polițist, într-un bloc din centrul orașului Pitești

Doi oameni au fost împușcați de un polițist, într-un bloc din centrul orașului Pitești

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.11.2016, 19:05 | Modificat la 27.05.2017, 14:30

Masacrul de la Perla se putea repeta noaptea trecută, în centrul Piteştiului. Tot un poliţist a deschis focul.Un ofiţer de la serviciul secret al Ministerului de Interne. Băut şi nebun de furie, şi-a lovit soţia în faţa copiilor ei, apoi a incendiat casa şi s-a întors cu o armă letală.

Masacrul de la Perla se putea repeta noaptea trecută, în centrul Piteştiului. Tot un poliţist a deschis focul.Un ofiţer de la serviciul secret al Ministerului de Interne. Băut şi nebun de furie, şi-a lovit soţia în faţa copiilor ei, apoi a incendiat casa şi s-a întors cu o armă letală.