Observator » Ştiri sociale » Doi tineri in stare grava dupa un accident cu mopedul

Doi tineri in stare grava dupa un accident cu mopedul

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.10.2012, 06:34 | Modificat la 27.12.2016, 22:05

Si doi tineri din Drobeta Turnu-Sverin, un baiat de 20 de ani si prietena lui de 16, au ajuns la spital aseara, victime ale unui grav accident rutier. Au fost aruncati de pe mopedul cu care se plimbau prin oras de un taximetrist care nu s-a uitat in oglinda retrovizoare cand a plecat din statie.

Si doi tineri din Drobeta Turnu-Sverin, un baiat de 20 de ani si prietena lui de 16, au ajuns la spital aseara, victime ale unui grav accident rutier. Au fost aruncati de pe mopedul cu care se plimbau prin oras de un taximetrist care nu s-a uitat in oglinda retrovizoare cand a plecat din statie.