Observator » Ştiri sociale » Drogurile legale au bagat in spital doi tineri din Iasi

Drogurile legale au bagat in spital doi tineri din Iasi

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.04.2010, 19:14 | Modificat la 07.02.2018, 12:35

S-au redeschis magazinele de droguri legale, iar efectele nu s-au lasat asteptate. Doi tineri din Iasi au ajuns la spital in stare de inconstienta dupa ce au consumat noile produse, care nu sunt pe lista ministerului sanatatii de substante interzise. Iar patronii magazinelor spun ca nici nu vor ajunge acolo..

S-au redeschis magazinele de droguri legale, iar efectele nu s-au lasat asteptate. Doi tineri din Iasi au ajuns la spital in stare de inconstienta dupa ce au consumat noile produse, care nu sunt pe lista ministerului sanatatii de substante interzise. Iar patronii magazinelor spun ca nici nu vor ajunge acolo..