Observator » Ştiri sociale » Elevii nu vor beneficia de programul "Cornul şi laptele" nici în luna octombrie

Elevii nu vor beneficia de programul "Cornul şi laptele" nici în luna octombrie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.10.2018, 16:22 | Modificat la 08.10.2018, 17:08

Chiar dacă elevii au început şcoala de aproape o lună, în şcoli nu au ajuns nici acum cornul şi laptele! Aşa că elevii se mulţumesc deocamdată cu pachetul de acasă.

Chiar dacă elevii au început şcoala de aproape o lună, în şcoli nu au ajuns nici acum cornul şi laptele! Aşa că elevii se mulţumesc deocamdată cu pachetul de acasă.