Observator » Ştiri sociale » Examenul auto a devenit un cosmar

Examenul auto a devenit un cosmar

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 21.01.2010, 20:07 | Modificat la 24.12.2017, 18:50

Examenul auto a devenit un cosmar pentru unii. Dupa ce au platit cu varf si indesat anul trecut sa faca o scoala de soferi, zeci de tineri nu sunt primiti la examinul auto din cauza unor.scapari legislative. Este vorba despre scolile care si-au suspendat activitatea si, ale caror elevi trebuie sa suporte acum consecintele.

Examenul auto a devenit un cosmar pentru unii. Dupa ce au platit cu varf si indesat anul trecut sa faca o scoala de soferi, zeci de tineri nu sunt primiti la examinul auto din cauza unor.scapari legislative. Este vorba despre scolile care si-au suspendat activitatea si, ale caror elevi trebuie sa suporte acum consecintele.