Observator » Ştiri sociale » Explozie de Mall-uri

Explozie de Mall-uri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 09.02.2010, 19:52 | Modificat la 27.05.2018, 10:50

Mall-urile din Bucuresti se inmultesc mai ceva ca ciupercile dupa ploaie. Unul la cateva luni. O fi bine, o fi rau? Nu stim, cert este insa ca, desi sunt multe, preturile chiriilor nu scad, iar multe spatii au ramas goale deja.

Mall-urile din Bucuresti se inmultesc mai ceva ca ciupercile dupa ploaie. Unul la cateva luni. O fi bine, o fi rau? Nu stim, cert este insa ca, desi sunt multe, preturile chiriilor nu scad, iar multe spatii au ramas goale deja.