Observator » Ştiri sociale » Fanfara la strand

Fanfara la strand

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.08.2010, 09:36 | Modificat la 21.06.2018, 07:45

Aradenii care au mers la ştrand au fost chiar mai norocosi. Pe langa balaceala, oamenii au mai avut parte si de un concert inedit. Fanfara militara din Bistrita Nasaud le-a cantat celor iesiti la plaja timp de o ora.

Aradenii care au mers la ştrand au fost chiar mai norocosi. Pe langa balaceala, oamenii au mai avut parte si de un concert inedit. Fanfara militara din Bistrita Nasaud le-a cantat celor iesiti la plaja timp de o ora.