Observator » Ştiri sociale » Fără "Prima casă"! Băncile nu mai primesc dosare

Fără "Prima casă"! Băncile nu mai primesc dosare

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 26.07.2016, 13:32 | Modificat la 02.11.2017, 00:50

Veşti proaste pentru cei care vor un credit Prima Casă. Băncile nu mai primesc dosarele. Şi asta se întâmplă chiar de câteva luni.

Veşti proaste pentru cei care vor un credit Prima Casă. Băncile nu mai primesc dosarele. Şi asta se întâmplă chiar de câteva luni.