Observator » Ştiri sociale » O tânără şi-a parcat mașina în mijlocul unei intersecții din Capitală și a "uitat" de ea peste noapte

O tânără şi-a parcat mașina în mijlocul unei intersecții din Capitală și a "uitat" de ea peste noapte

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 24.04.2018, 20:15 | Modificat la 24.04.2018, 20:35

O şoferiţă de 29 de ani şi-a parcat maşina în mijlocul unei intersecţii aglomerate din Bucureşti şi "a uitat" de ea peste noapte. Tânăra şi-a lăsat autoturismul în faţa Parcului Carol, chiar în mijlocul şoselei.

O şoferiţă de 29 de ani şi-a parcat maşina în mijlocul unei intersecţii aglomerate din Bucureşti şi "a uitat" de ea peste noapte. Tânăra şi-a lăsat autoturismul în faţa Parcului Carol, chiar în mijlocul şoselei.

Maşina a fost observată de un echipaj al Poliţiei Locale, care a aşteptat toată noaptea ca şoferiţa să-şi facă apariţia. Poliţiştii au găsit-o abia a doua zi, acasă, unde au amendat-o cu 580 de lei.