Observator » Ştiri sociale » Frati desfigurati cu bate de baseball

Frati desfigurati cu bate de baseball

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.04.2011, 13:39 | Modificat la 20.01.2017, 23:00

Doi frati din Targu Mures au ajuns aseara, de urgenta, la spital. Au fost batuti cu bate de baseball de doi indivizi, pentru o datorie neachitata. Cativa martori spun ca totul ar fi pornit de la o fata

Doi frati din Targu Mures au ajuns aseara, de urgenta, la spital. Au fost batuti cu bate de baseball de doi indivizi, pentru o datorie neachitata. Cativa martori spun ca totul ar fi pornit de la o fata