Observator » Ştiri sociale » Fuga de politie i-a fost fatala

Fuga de politie i-a fost fatala

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 12.09.2011, 07:22 | Modificat la 29.07.2020, 08:10

Un gest stupid i-a adus aseara moartea unui barbat de 55 de ani, din judetul Hunedoara. Omul a fost prins baut la volan iar ca sa scape de un dosar penal, a ales sa fuga pe o fereastra a Spitalului Judetean din Deva, unde i se recoltau probe de sange. Totul se intampla la parterul spitalului, asa ca barbatul s-a gandit ca va putea fugi usor de politisti

Un gest stupid i-a adus aseara moartea unui barbat de 55 de ani, din judetul Hunedoara. Omul a fost prins baut la volan iar ca sa scape de un dosar penal, a ales sa fuga pe o fereastra a Spitalului Judetean din Deva, unde i se recoltau probe de sange. Totul se intampla la parterul spitalului, asa ca barbatul s-a gandit ca va putea fugi usor de politisti