Ieşeanul care a ucis doi oameni, după ce a trecut pe culoarea roşie a semaforului, condamnat la ani grei de închisoare
Ieşeanul care a omorât doi oameni după ce a trecut pe culoarea roşie a semaforului în luna februarie, anul trecut, a primit o condamnare-record pentru România!
Ieşeanul care a omorât doi oameni după ce a trecut pe culoarea roşie a semaforului în luna februarie, anul trecut, a primit o condamnare-record pentru România! Şi asta pentru că individul a fost acuzat de omor calificat, nu de ucidere din culpă, aşa cum se obişnuieşte în cazul accidentelor rutiere.
