Observator » Ştiri sociale » Sase barbati, batuti mar la o terasa din Buzau

Sase barbati, batuti mar la o terasa din Buzau

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.05.2013, 16:36 | Modificat la 03.05.2013, 16:52

Momente tensionate, la o terasa din Buzau. Sase barbati au fost batuti de un grup de indivizi, aparent fara niciun motiv. Altercatia s-a lasat cu urmari grave.

Doi barbati au fost dusi cu ambulanta la spital, iar alti patru au ajuns acolo singuri, dupa ce si-au dat seama ca au rani serioase.

Agresorii au disparut de la locul faptei, dar doi dintre ei au fost identificati si retinuti de politisti. Ei sunt acum la audieri.