Observator » Ştiri sociale » Imaginile cumplite de la Centrul Sfântul Nicolae i-au şocat până şi pe specialişti!

Imaginile cumplite de la Centrul Sfântul Nicolae i-au şocat până şi pe specialişti!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 10.07.2016, 07:57 | Modificat la 14.12.2016, 17:35

În lipsa psihiatrului care le administra medicaţia, copiii au intrat în sevraj şi au devenit de necontrolat. Până ieri, nimeni nu i-a reevaluat. Unii şi-au reluat tratamentul vechi, în timp ce alţii l-au întrerupt, pe riscul părinţilor.

În lipsa psihiatrului care le administra medicaţia, copiii au intrat în sevraj şi au devenit de necontrolat. Până ieri, nimeni nu i-a reevaluat. Unii şi-au reluat tratamentul vechi, în timp ce alţii l-au întrerupt, pe riscul părinţilor.