Observator » Ştiri sociale » In judecata pentru neglijenta dupa moartea unui copil

In judecata pentru neglijenta dupa moartea unui copil

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 13.10.2011, 13:16 | Modificat la 30.07.2020, 14:05

Conducerea Administratiei Domeniului Public Oradea a fost trimisa in judecata pentru neglijenta, dupa ce acum 4 luni o fetita a murit intr-un bazin public din oras. In acelasi dosar mai sunt acuzati si directorul strandului si alti doi angajati ai acestuia.

Conducerea Administratiei Domeniului Public Oradea a fost trimisa in judecata pentru neglijenta, dupa ce acum 4 luni o fetita a murit intr-un bazin public din oras. In acelasi dosar mai sunt acuzati si directorul strandului si alti doi angajati ai acestuia.