Observator » Ştiri sociale » Incendiu în Iași la o magazie unde locuiau oameni ai străzii - video

Incendiu în Iași la o magazie unde locuiau oameni ai străzii - video

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 31.05.2020, 18:59 | Modificat la 31.05.2020, 19:00

Un alt incendiu a izbucnit în Iași, la scurt timp după explozia produsă la parterul unui bloc, în imediata apropiere a acestuia.

  • Incendiul are loc în zona fostului Hotel Orion
  • Nu au fost constatate victime

Incendiul a izbucnit la o magazie aflată pe strada Mitropolit Varlaam.

Magazia aparține fostului restaurant Nicolina și în ea locuiau persoane ale străzii.

Conform primelor informații obținute de reporterul Observator Clara Mihociu nu există victime.

Articolul continuă după reclamă
Citește și: