Observator » Ştiri sociale » Indicatoare multe si fara rost

Indicatoare multe si fara rost

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.11.2011, 13:39 | Modificat la 18.11.2017, 21:40

Tara arde si baba se piaptana. Dupa acest principiu o firma din Suceava a inceput sa monteze zeci de indicatoare turistice pe banii Ministerului Turismului. In Bistrita Nasaud, panourile au starnit confuzie, iar pe soferi ii impiedica sa observe indicatoarele rutiere.

Tara arde si baba se piaptana. Dupa acest principiu o firma din Suceava a inceput sa monteze zeci de indicatoare turistice pe banii Ministerului Turismului. In Bistrita Nasaud, panourile au starnit confuzie, iar pe soferi ii impiedica sa observe indicatoarele rutiere.