Observator » Ştiri sociale » Ingropat de viu intr-un sant adanc de 4 metri

Ingropat de viu intr-un sant adanc de 4 metri

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.10.2011, 13:42 | Modificat la 28.01.2018, 19:20

Un muncitor a scapat cu viata dupa ce a fost ingropat de viu, intr-un sant adanc de patru metri. Norocul lui a venit de la cativa trecatori care i-au auzit tipetele si au inceput sa sape dupa el pana la venirea pompierilor.

Un muncitor a scapat cu viata dupa ce a fost ingropat de viu, intr-un sant adanc de patru metri. Norocul lui a venit de la cativa trecatori care i-au auzit tipetele si au inceput sa sape dupa el pana la venirea pompierilor.