Observator » Ştiri sociale » Inspectoratul Şcolar Bucureşti știa de grădiniţa bătăilor, dar nu a făcut nimic

Inspectoratul Şcolar Bucureşti știa de grădiniţa bătăilor, dar nu a făcut nimic

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 01.04.2016, 19:06 | Modificat la 06.12.2016, 02:50

Grădiniţa bătăilor a fost vizitată de poliţişti în 2013! Agenţii au amendat-o pe directoare, pentru că nu i-a lăsat să intre în sediu. Şi au anunţat şi Inspectoratul Şcolar Bucureşti. Dar nimeni nu a mers mai departe.

Grădiniţa bătăilor a fost vizitată de poliţişti în 2013! Agenţii au amendat-o pe directoare, pentru că nu i-a lăsat să intre în sediu. Şi au anunţat şi Inspectoratul Şcolar Bucureşti. Dar nimeni nu a mers mai departe.