Observator » Ştiri sociale » La schi, în mijlocul verii

La schi, în mijlocul verii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 18.08.2016, 09:30 | Modificat la 10.12.2016, 16:35

Dacă vara, aparent este sezonul plajei, mării şi al piscinelor, pentru unii este o perioadă numai bună pentru schi! Şi asta chiar în lipsa zăpezii! Pentru că adevăraţii pasionaţi au găsit o soluţie de a schia pe iarbă!

Dacă vara, aparent este sezonul plajei, mării şi al piscinelor, pentru unii este o perioadă numai bună pentru schi! Şi asta chiar în lipsa zăpezii! Pentru că adevăraţii pasionaţi au găsit o soluţie de a schia pe iarbă!