Observator » Ştiri sociale » Legumicultorii, nemulţumiţi de cum s-au împărţit subvenţiile pentru culturile compromise de secetă

Legumicultorii, nemulţumiţi de cum s-au împărţit subvenţiile pentru culturile compromise de secetă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 07.10.2015, 13:17 | Modificat la 07.10.2015, 13:31

Legumicultorii au protestat până în urmă cu scurt timp la ministerul Agriculturii. Oamenii se plâng de modul în care s-au împărţit subvenţiile pentru culturile compromise de secetă.

Legumicultorii au protestat până în urmă cu scurt timp la ministerul Agriculturii. Oamenii se plâng de modul în care s-au împărţit subvenţiile pentru culturile compromise de secetă.

Fermierii avertizează că vor fi şi alte manifestaţii de stradă.

 

Articolul continuă după reclamă