Observator » Ştiri sociale » Mai mulţi artişti au ieşit să protesteze, deoarece galeria Simeza a fost închisă

Mai mulţi artişti au ieşit să protesteze, deoarece galeria Simeza a fost închisă

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.01.2016, 19:56 | Modificat la 05.03.2017, 12:35

Vernisaj la minus 15 grade Celsius. Pare greu de crezut dar se întâmplă chiar în centrul Capitalei. Zeci de artişti dar şi iubitori ai artei s-au adunat ca să admire tablourile expuse la o fereastră

Vernisaj la minus 15 grade Celsius. Pare greu de crezut dar se întâmplă chiar în centrul Capitalei. Zeci de artişti dar şi iubitori ai artei s-au adunat ca să admire tablourile expuse la o fereastră