Observator » Ştiri sociale » Mărturii şocante din Spitalul de Arşi: "Pacienţii mor de infecţii în reanimare"

Mărturii şocante din Spitalul de Arşi: "Pacienţii mor de infecţii în reanimare"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 19.07.2016, 13:13 | Modificat la 30.10.2018, 19:20

Medicul care a filmat rănile pline cu viermi ale unui pacient de la Spitalul de Arşi a fost audiat astăzi la Poliţie. Declaraţiile doamnei doctor Camelia Roiu sunt înfiorătoare.

Medicul care a filmat rănile pline cu viermi ale unui pacient de la Spitalul de Arşi a fost audiat astăzi la Poliţie. Declaraţiile doamnei doctor Camelia Roiu sunt înfiorătoare.