Observator » Ştiri sociale » Mașini speciale pentru persoanele cu dizabilități, în Timișoara

Mașini speciale pentru persoanele cu dizabilități, în Timișoara

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 06.08.2019, 13:46 | Modificat la 06.08.2019, 17:24

Persoanele cu dizabilităţi din Timişoara vor avea de luna aceasta la dispoziţie, patru maşini cu care se vor putea deplasa gratuit, acolo unde au nevoie. Serviciul este pus la dispoziţie de primărie.

Persoanele cu dizabilităţi din Timişoara vor avea de luna aceasta la dispoziţie, patru maşini cu care se vor putea deplasa gratuit, acolo unde au nevoie. Serviciul este pus la dispoziţie de primărie.