Mihaela Rădulescu a lovit un cameraman
Chemată ca martor într-un dosar, Mihaela Rădulescu a încercat să îi smulgă camera din mână unui operator TV. Un poliţist a intervenit imediat şi i-a despărţit pe cei doi.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Chemată ca martor într-un dosar, Mihaela Rădulescu a încercat să îi smulgă camera din mână unui operator TV. Un poliţist a intervenit imediat şi i-a despărţit pe cei doi. Fosta realizatoare a negat incidentul, spunând că nu a agresat pe nimeni.
Mai mult, pe pagina sa de socializare, Mihaela Rădulescu nu-şi explică gestul, ci doar argumentează motivele pentru care s-a aflat azi la Judecătoria sectorului 4. Toate detaliile despre incident, dar şi imaginile surprinse în acele momente le vedeţi diseară, la Observator 19.
Ți-a plăcut acest articol?
LikePuteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰