Observator » Ştiri sociale » Motociclistul care a provocat tragedia de lângă Bucureşti gonea cu 250 km/h

Motociclistul care a provocat tragedia de lângă Bucureşti gonea cu 250 km/h

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 08.09.2014, 19:28 | Modificat la 08.09.2014, 19:41

Cu toată viteza, spre moarte! Motociclistul care a provocat tragedia de lângă Bucureşti gonea atât de repede, încât nici radarele nu l-au putut prinde. Avea peste 250 de kilometri pe oră, spun martorii

Cu toată viteza, spre moarte! Motociclistul care a provocat tragedia de lângă Bucureşti gonea atât de repede, încât nici radarele nu l-au putut prinde. Avea peste 250 de kilometri pe oră, spun martorii

Şi participa la o cursă ilegală unde s-ar fi strâns sute de maşini. Poliţiştii păstrează însă tăcerea, iar prietenii victimelor îi acuză că nu şi-au făcut datoria. Astăzi, a ajuns în mormânt şi Ionel, unul dintre cei trei tineri ucişi în accident.

Mâine va fi condus pe ultimul drum si Liviu, tânărul mototciclist care a provocat tragedia.

Articolul continuă după reclamă