Observator » Ştiri sociale » O alta masina clonata a aparut pe strazile din Bucuresti

O alta masina clonata a aparut pe strazile din Bucuresti

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.03.2012, 19:47 | Modificat la 22.11.2017, 21:50

O noua masina clonata a aparut, in Bucuresti! De data aceasta, directorul unei societati care detine mai multe autoutilitare a crezut ca are probleme cu ochii, cand l-a depasit in trafic o masina care parea a fi chiar cea condusa de el. Culoarea, numarul de inmatriculare si, mai tarziu a aflat, talonul autovehiculului, erau identice.

O noua masina clonata a aparut, in Bucuresti! De data aceasta, directorul unei societati care detine mai multe autoutilitare a crezut ca are probleme cu ochii, cand l-a depasit in trafic o masina care parea a fi chiar cea condusa de el. Culoarea, numarul de inmatriculare si, mai tarziu a aflat, talonul autovehiculului, erau identice.