Observator » Ştiri sociale » O bătrână de 77 de ani a fost atacată de doi câini

O bătrână de 77 de ani a fost atacată de doi câini

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.05.2016, 13:28 | Modificat la 12.02.2021, 16:14

O bătrână a ajuns în stare gravă la Spitalul de Urgenţă din Galaţi, după ce a fost muşcată de doi câini. Femeia de 77 de ani, din comuna Iveşti, mergea la doctor când a fost atacată în stradă.

O bătrână a ajuns în stare gravă la Spitalul de Urgenţă din Galaţi, după ce a fost muşcată de doi câini. Femeia de 77 de ani, din comuna Iveşti, mergea la doctor când a fost atacată în stradă.