Olimpic la patru materii
Este primul in banca, primul la catalog, are nota 10 pe linie si este olimpic la patru materii. Cu alte cuvinte, un mic geniu. Este povestea unui elev de clasa a opta, din Constanta. Baiatul a reusit sa adune atatea diplome incat nu are unde sa le expuna. Totul, in ciuda faptului ca Radu sufera de autism.
- Vezi noi episoade din Insula Iubirii Duminică de la 20:00, Luni și Marți de la 20:30, pe Antena 1 și AntenaPLAY!
- România visează din nou la Champions League: Maccabi Tel Aviv – FCSB. Miercuri, 31 iulie, de la 21.00, live pe Antena 1 și AntenaPLAY
- EXCLUSIV. Prima reacţie a profesorului de la Colegiul "Sfântul Sava", acuzat că a abuzat doi elevi minori
Este primul in banca, primul la catalog, are nota 10 pe linie si este olimpic la patru materii. Cu alte cuvinte, un mic geniu. Este povestea unui elev de clasa a opta, din Constanta. Baiatul a reusit sa adune atatea diplome incat nu are unde sa le expuna. Totul, in ciuda faptului ca Radu sufera de autism.
Ți-a plăcut acest articol?
Like
Întrebarea zilei
Puteţi urmări ştirile Observator şi pe Google News şi WhatsApp! 📰