Observator » Ştiri sociale » Omorat de o depasire imprudenta

Omorat de o depasire imprudenta

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.12.2011, 09:22 | Modificat la 03.05.2017, 13:40

Un om nevinovat si-a pierdut viata azi noapte, din cauza unui sofer lipsit de experienta. Tanarul se grabea si a facut o depasire imprudenta, dar nu a mai apucat sa se intoarca pe banda sa. Impactul a fost nimicitor, motorul uneia dintre masini fiind aruncat la cativa metri departare. Medicii au gasit patru raniti in cele doua masini distruse, dar pe unul dintre ei, nu l-au mai putut salva. Barbatul s-a stins in bratele lor, la spital.

Un om nevinovat si-a pierdut viata azi noapte, din cauza unui sofer lipsit de experienta. Tanarul se grabea si a facut o depasire imprudenta, dar nu a mai apucat sa se intoarca pe banda sa. Impactul a fost nimicitor, motorul uneia dintre masini fiind aruncat la cativa metri departare. Medicii au gasit patru raniti in cele doua masini distruse, dar pe unul dintre ei, nu l-au mai putut salva. Barbatul s-a stins in bratele lor, la spital.