Observator » Ştiri sociale » Panică în autobuz! Un călător i-a înfipt unei femei un pix în mână

Panică în autobuz! Un călător i-a înfipt unei femei un pix în mână

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.01.2015, 18:08 | Modificat la 04.01.2015, 18:31

O femeie a trăit spaima vieții ei, în autobuz, spre casă

O femeie a trăit spaima vieții ei, în autobuz, spre casă

O femeie din Blackpool a rămas șocată când un bărbat s-a urcat în autobuzul în care se afla și i-a înfipt un pix în mână. Aceasta a fost transportată de urgență la spital și le-a declarat anchetatorilor că nu înțelege cum a ajuns victima atacatorului.

Din fericire, pixul nu i-a afectat nicio arteră vitală.

Articolul continuă după reclamă