Observator » Ştiri sociale » Câţiva ploieşteni s-au deghizat în teroriști şi au ameninţat cu o armă de jucărie

Câţiva ploieşteni s-au deghizat în teroriști şi au ameninţat cu o armă de jucărie

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 20.03.2018, 13:35 | Modificat la 20.03.2018, 14:12

Câţiva ploieşteni s-au deghizat în teroriști şi au ameninţat cu o armă de jucărie.

S-au deghizat în terorişti şi au ameninţat cu o armă de jucărie câţiva ploieşteni. Cei cinci tineri care anul trecut au făcut asta ar putea scăpa totuşi " basma curată". Procurorul de caz a cerut asta.