Observator » Ştiri sociale » Pokemonii au cucerit litoralul românesc

Pokemonii au cucerit litoralul românesc

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.07.2016, 19:20 | Modificat la 20.05.2017, 02:05

Pokemonii au invadat litoralul românesc. Nu e turist care, între două băi în mare, să nu dea o tură pe plajă, în căutare de pokemoni. O singură problemă există. Cine e pe plajele extinse, din sudul litoralului, nu poate găsi nimic.

Pokemonii au invadat litoralul românesc. Nu e turist care, între două băi în mare, să nu dea o tură pe plajă, în căutare de pokemoni. O singură problemă există. Cine e pe plajele extinse, din sudul litoralului, nu poate găsi nimic.