Observator » Ştiri sociale » Polițiștii au prins nouă persoane care făceau trafic cu medicamente oncologice (VIDEO)

Polițiștii au prins nouă persoane care făceau trafic cu medicamente oncologice (VIDEO)

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.02.2017, 13:40 | Modificat la 22.02.2017, 14:54

Caz incredibil la Judecătoria Sectorului 4 din Bucureşti. Procurorii cer arestarea a nouă bărbaţi, implicaţi într-o reglare de conturi pe piaţa ilegală a medicamentelor oncologice. Se pare că unul dintre ei, reclamant, intenţiona să le vândă celorlaţi mai multe medicamente oncologice, însă aceştia l-au sechestrat, l-au lovit şi i-au furat 3.000 de lei şi două telefoane.

Caz incredibil la Judecătoria Sectorului 4 din Bucureşti. Procurorii cer arestarea a nouă bărbaţi, implicaţi într-o reglare de conturi pe piaţa ilegală a medicamentelor oncologice. Se pare că unul dintre ei, reclamant, intenţiona să le vândă celorlaţi mai multe medicamente oncologice, însă aceştia l-au sechestrat, l-au lovit şi i-au furat 3.000 de lei şi două telefoane.