Observator » Ştiri sociale » Pușcărie pentru neplata amenzilor. Proiectul a fost depus la Senat și se află în prima cameră sesizată

Pușcărie pentru neplata amenzilor. Proiectul a fost depus la Senat și se află în prima cameră sesizată

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 03.06.2018, 14:02 | Modificat la 03.06.2018, 19:38

Cine nu achită amenzile ar putea ajunge la închisoare, așa sună o nouă lege după ce un proiect în acest sens a fost depus la Senat.