Observator » Ştiri sociale » Preşedintele a atacat dur Executivul şi Partidul Social Democrat şi a numit guvernarea ca fiind "haotică"

Preşedintele a atacat dur Executivul şi Partidul Social Democrat şi a numit guvernarea ca fiind "haotică"

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 14.08.2018, 13:48 | Modificat la 14.08.2018, 14:38

Războiul dintre Palate se amplifică pe zi ce trece. Preşedintele a atacat dur Executivul şi Partidul Social Democrat. După aproape trei zile de la violenţele din Piaţa Victoriei, Iohannis a vorbit despre represiune şi a numit guvernarea ca fiind "haotică".

Războiul dintre Palate se amplifică pe zi ce trece. Preşedintele a atacat dur Executivul şi Partidul Social Democrat. După aproape trei zile de la violenţele din Piaţa Victoriei, Iohannis a vorbit despre represiune şi a numit guvernarea ca fiind "haotică".