Observator » Ştiri sociale » Reprezentanţii Metrorex au anunţat că staţia de metrou Piaţa Victoriei nu se închide

Reprezentanţii Metrorex au anunţat că staţia de metrou Piaţa Victoriei nu se închide

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 29.01.2016, 13:18 | Modificat la 14.06.2020, 14:35

Decizia Protecţiei Consumatorilor de a închide staţia de metrou Piaţa Victoriei, după ce o femeie şi-a prins piciorul între peron şi vagon, a creat isterie printre călători. Cei de la Metrorex au anunţat, la scurt timp, că staţia nu se închide

Decizia Protecţiei Consumatorilor de a închide staţia de metrou Piaţa Victoriei, după ce o femeie şi-a prins piciorul între peron şi vagon, a creat isterie printre călători. Cei de la Metrorex au anunţat, la scurt timp, că staţia nu se închide