Observator » Ştiri sociale » Romanii s-au bucurat de ultima zi de vacanta

Romanii s-au bucurat de ultima zi de vacanta

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 25.04.2011, 19:33 | Modificat la 11.09.2017, 07:30

A fost ultima zi de vacanta. Majoritatea romanilor se intorc in orase azi. Au avut noroc de vreme buna de Paste. S-au bucurat de soare, de gratare, s-au plimbat cu vaporasul si au invadat parcurile

A fost ultima zi de vacanta. Majoritatea romanilor se intorc in orase azi. Au avut noroc de vreme buna de Paste. S-au bucurat de soare, de gratare, s-au plimbat cu vaporasul si au invadat parcurile