Observator » Ştiri sociale » Românii sunt mai fericiţi la muncă decât acasă. 60% dintre aceștia au declarat că sunt fericiți

Românii sunt mai fericiţi la muncă decât acasă. 60% dintre aceștia au declarat că sunt fericiți

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 02.06.2018, 11:03 | Modificat la 02.06.2018, 14:03

Românii sunt mai fericiţi la muncă decât acasă. Cel puţin acestea sunt rezultatele ultimului studiu, care arată că 7 din 10 români sunt fericiţi la serviciu, în timp ce doar 5,7% au răspuns că starea este aceeaşi şi acasă.