Observator » Ştiri sociale » S-a aruncat de la balconul Parlamentului, in semn de protest

S-a aruncat de la balconul Parlamentului, in semn de protest

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 23.12.2010, 19:12 | Modificat la 03.02.2018, 19:35

Gest nemaivazut in Parlament. Un barbat, angajat al televiziunii publice s-a aruncat de la balconul aulei Camerei deputatilor chiar in momentul in care premierul Boc isi incepea discursul. Inainte de a recurge la acest gest, omul a strigat "Le-ati luat mincarea copiilor" si a aruncat o bila portocalie cu numarul 13.

Gest nemaivazut in Parlament. Un barbat, angajat al televiziunii publice s-a aruncat de la balconul aulei Camerei deputatilor chiar in momentul in care premierul Boc isi incepea discursul. Inainte de a recurge la acest gest, omul a strigat "Le-ati luat mincarea copiilor" si a aruncat o bila portocalie cu numarul 13.