Observator » Ştiri sociale » S-a aruncat in gol de la etajul 5

S-a aruncat in gol de la etajul 5

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 11.08.2011, 12:20 | Modificat la 24.08.2017, 12:40

Tentativa de suicid la Parchetul sectorului 3, din Capitala.Un barbat s-a aruncat ieri in gol, pe casa scarilor din cladirea institutiei, de la etajul cinci.Tanarul fusese adus la parchet pentru audieri. Este acuzat ca si-a sechestrat iubita in momentul in care aceasta l-a anuntat ca-l paraseste

Tentativa de suicid la Parchetul sectorului 3, din Capitala.Un barbat s-a aruncat ieri in gol, pe casa scarilor din cladirea institutiei, de la etajul cinci.Tanarul fusese adus la parchet pentru audieri. Este acuzat ca si-a sechestrat iubita in momentul in care aceasta l-a anuntat ca-l paraseste