Observator » Ştiri sociale » S-a sinucis din cauza absentelor

S-a sinucis din cauza absentelor

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 05.05.2011, 16:41 | Modificat la 12.11.2020, 22:30

La 17 ani avea viitorul in fata, insa fara sa stea pe ganduri s-a aruncat in fata trenului. De dimineata, un adolesent din Copsa Mica a decis sa-si scrie ultima pagina din istoria vietii. Avea prea multe absente la scoala si in orice moment putea fi exmatriculat. A preferat moartea.

La 17 ani avea viitorul in fata, insa fara sa stea pe ganduri s-a aruncat in fata trenului. De dimineata, un adolesent din Copsa Mica a decis sa-si scrie ultima pagina din istoria vietii. Avea prea multe absente la scoala si in orice moment putea fi exmatriculat. A preferat moartea.