Observator » Ştiri sociale » Scandal mare pe santierul autostrazii Arad-Nadlac!

Scandal mare pe santierul autostrazii Arad-Nadlac!

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 16.11.2012, 13:14 | Modificat la 31.07.2017, 22:35

E scandal mare pe santierul autostrazii Arad-Nadlac. Toate utilajele au fost restrase de pe un tronson, iar oamenii nu mai vor sa munceasca. Sunt furiosi ca nu si-au mai primit salariile de patru luni. Asta desi oamenii spun ca firma care i-a subcontractat ar fi primit zeci de milioane de euro de la stat.

E scandal mare pe santierul autostrazii Arad-Nadlac. Toate utilajele au fost restrase de pe un tronson, iar oamenii nu mai vor sa munceasca. Sunt furiosi ca nu si-au mai primit salariile de patru luni. Asta desi oamenii spun ca firma care i-a subcontractat ar fi primit zeci de milioane de euro de la stat.