Observator » Ştiri sociale » Şefa unei instituţii publice a fost condamnată penal pentru că îşi teroriza angajaţii

Şefa unei instituţii publice a fost condamnată penal pentru că îşi teroriza angajaţii

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 22.08.2017, 16:24 | Modificat la 22.08.2017, 17:07

Mai multe autoserviri din Eforie Nord serveau turiştii într-o mizerie de nedescris

Femeia, care conducea biroul APIA din Gurahonţ, judeţul Arad, îşi jignea atât de tare angajaţii încât au clacat psihic. Trei funcţionari au făcut plângeri la Parchet.