Observator » Ştiri sociale » Sistemul medical isi recunoaste greselile

Sistemul medical isi recunoaste greselile

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 17.08.2011, 13:20 | Modificat la 07.10.2020, 09:10

Sistemul medical a omorat-o! Iar sistemul recunoste. In cazul adolescentei de 17 ani din Targu-Jiu, care saptamana trecuta s-a internat pentru o operatie banala dar a murit la spital, comisia de la ministerul sanatatii a incheiat ancheta

Sistemul medical a omorat-o! Iar sistemul recunoste. In cazul adolescentei de 17 ani din Targu-Jiu, care saptamana trecuta s-a internat pentru o operatie banala dar a murit la spital, comisia de la ministerul sanatatii a incheiat ancheta