Observator » Ştiri sociale » Statiunea Neptun, doar o amintire frumoasa

Statiunea Neptun, doar o amintire frumoasa

Redactia Observator | Timp citire: 1 minut
Publicat la 04.05.2011, 19:37 | Modificat la 10.04.2018, 14:50

Statiunea Neptun a fost perla litoralului romanesc. Acum, la mai bine de 20 de ani de la caderea comunismului, a devenit ratusca cea urata a litoralului. Acea atmosfera demna de o statiune exotica a disparut de mult, iar acum, in Neptun, mai gasesti viata doar pe santiere.

Statiunea Neptun a fost perla litoralului romanesc. Acum, la mai bine de 20 de ani de la caderea comunismului, a devenit ratusca cea urata a litoralului. Acea atmosfera demna de o statiune exotica a disparut de mult, iar acum, in Neptun, mai gasesti viata doar pe santiere.